Obsługa

Obsługa

Profesjonalna odzież dla obsługi to jeden z najważniejszych elementów wizerunkowych w gastronomii i hotelarstwie. Wysokiej jakości materiały, wyszukane kroje i idealny dobór kolorów sprawiają, że ubranie pracowników jest wizytówką każdej restauracji czy recepcji. Modna i nowoczesna lub klasyczna i elegancka - ogromny wybór zadowoli każdego.

Kelner, barman, recepcjonista lub hostessa - zespół obsługujący pracuje bezpośrednio z gośćmi, a więc musi się perfekcyjnie prezentować w każdym momencie. Ważne, aby odzież pasowała do wizerunku lokalu czy hotelu i była dobrej jakości. W sklepie JOBELINE znajdziesz unikalne fartuszki, modne zapaski, szykowne koszule i wygodne koszulki w różnych stylach, kolorach i fasonach. Na kierowników zmiany i supervisorów czekają również eleganckie marynarki i kamizelki.

Odzież dla obsługi z asortymentu sklepu JOBELINE powstała z doskonałych, przewiewnych tkanin, cechujących się odpornością na wysokie temperatury i zabrudzenia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom łatwiej pozbyć się z nich plam. Do kompletu czekają stylowe akcesoria: krawaty, muszki, szale oraz przydatne portfele kelnerskie. Sprawdź różne możliwości i wybierz wyjątkowy styl ubioru dla swojego zespołu.

2 wynik(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący
 • Nowość
  Zapaska Sun

  Zapaska Sun

  Cena za szt. od: NETTO 114,96 zł BRUTTO 141,40 zł

 • Nowość
  Fartuszek Sun

  Fartuszek Sun

  Cena za szt. od: NETTO 137,96 zł BRUTTO 169,69 zł

2 wynik(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący