Akcesoria

Akcesoria

W salonie kosmetycznym lub spa liczy się przede wszystkim higiena. Dlatego TEDMAR przygotował selekcję produktów, które są kluczowe w pracy każdego zakładu dbającego o wygląd swoich gości i klientów. Wszystkie akcesoria uzupełniające ofertę odzieży zostały wyprodukowane ze specjalnych materiałów gwarantujących najwyższe standardy czystości.

W TEDMAR znaleźć można funkcjonalne dodatki, takie jak fizelinowe czepki, materiałowe bandany czy jednorazowe rękawiczki. Oraz produkty, które stanowią ważne uzupełnienie profesjonalnego wyglądu - chustki pod szyję odporne na pranie w wysokich temperaturach, modne apaszki w różne wzory lub kolorowe krawaty z wysokiej jakości materiałów. A ponieważ z detali tworzy się całość, poszczególne produkty mogą zostać zaopatrzone w logo Twojej firmy.

Sprawdź wszystkie propozycje stworzone specjalnie dla miejsc dbających o piękno. Profesjonalne akcesoria ułatwią pracę Twojego zespołu, zagwarantują jego nienaganny wygląd i maksymalną higienę. Dzięki nim stworzysz harmonijną całość w swoim salonie piękności każdego dnia.

21 wynik(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

21 wynik(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący