Obuwie

Obuwie

Wygodne buty to podstawa udanego dnia w pracy. Obuwie dla pracowników salonów piękności, zakładów fryzjerskich i gabinetów odnowy biologicznej muszą także spełniać odpowiednie standardy higieny i bezpieczeństwa pracy.

Dlatego w sklepie TEDMAR można znaleźć buty stworzoną z myślą o osobach dbających nie tylko o urodę innych, ale także o zdrowie swoich stóp, nóg i kręgosłupa. Linia butów z termoodkształcalnych materiałów zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i właściwą amortyzację stopy. Dodatkowo - buty są antybakteryjne, odporne na działanie środków chemicznych i łatwe do pełnej dezynfekcji. Szeroka paleta rozmiarów i modeli pozwoli dopasować je na każdą - damską lub męską - stopę.

Oprócz niezwykle lekkich modeli TEDMAR oferuje całą gamę specjalistycznego obuwia z najlepszej jakości skór. Znajdziesz tu również wygodne klapki z regulowanym paskiem, anatomiczną podeszwą i otworami wentylacyjnymi. I co najważniejsze - wszystkie egzemplarze mają antypoślizgową podeszwę. Zaufaj specjalistycznym produktom i wybierz dla siebie modele, które gwarantują najwyższą ochronę i profesjonalny wygląd każdego dnia.

28 wynik(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

28 wynik(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący