RODZAJE USŁUG SZYCIA NA ZAMÓWIENIE

 

W firmie TEDMAR wiemy jak ważne jest, abyś w ubraniu do pracy czuł się komfortowo, bo przecież spędzasz w nim średnio 8 godzin dziennie! Wiemy także, że nie każdy ma sylwetkę modelki czy proporcjonalne wymiary. Dlatego też, aby móc zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, oferujemy 3 rodzaje usług szycia na zamówienie.

  

STANDARD

(ready to wear)

PREMIUM

(made to measure)

VIP 

(bespoke)

Ubranie szyte według standardowych szablonów zgodnie z tabelą rozmiarów TEDMAR.

W sytuacji, kiedy osoba zakupująca taki produkt ma standardową sylwetkę, to w większości przypadków nie będzie miała problemu przy zakupach tego typu ubrań. 

Szycie pasowane ogranicza się o podstawowego dopasowania istniejących już szablonów ubrań do sylwetki klientka.

W przypadku szycia pasowanego (MTM) nie ma możliwości ingerowania w konstrukcję wykroju czy dokonywania powaźnych zmian takich jak np. zmiana szerokości klap czy inne umiejscowienie guzików.

Szycie ubrań na miarę (z ang. bespoke), stanowi najbardziej prestiżową możliwość szycia na zamówienie. Formy i wykroje są przygotowywane z uwzględnieniem specyficznych cech sylwetki.

W przypadku szycia ubrań na miarę mamy największą możliwość personalizacji i ingerowania w rodzaj tkanin, dodatki, fason i proporcje.

Cechy usługi STANDARD

  • atrakcyjna cena
  • krótki termin realizacji (jeśli dostępny na magazynie, to ok. 4 - 7 dni roboczych, jeśli nie to ok. 14 dni roboczych)
  • dla standardowej sylwetki

Cechy usługi PREMIUM

  • cena podwyższona od standardu o ok. 30-70%
  • wydłużony termin realizacji, zaczynający się od ok. 21 dni roboczych
  • dla sylwetki nieznacznie odbiegającej od standardu

Cechy usługi VIP

  • wycena indywidualna
  • wydłużony termin realizacji, zaczynający się od ok. 28 dni roboczych
  • dla sylwetki wymagającej nietypowego fasony lub szczególnego dopasowania

  

Nie jesteś pewien swoich wymiarów? Nie wiesz, który rodzaj usługi wybrać? Chciałbyś, aby ktoś wykonał miarę za Ciebie? Nie ma problemu. Przyjedź do naszego showroom'u (ul. Jesienna 1 B, Raszyn), a nasi eksperci chętnie zmierzą Cię i dopasują odpowiedni rodzaj usługi.

A może wolałbyś, abyśmy to my przyjechali do Ciebie w celu dokonania miary? Napisz do nas na info@tedmar.com.pl, gdzie się znajdujesz oraz ile osób jest do miary, a my w odpowiedzi prześlemy wycenę takiej usługi.