Kuchnia

Kuchnia

Kuchnia to miejsce pełne inspiracji i dobrego smaku. Dlatego wszystkie osoby w niej pracujące powinny zachować najwyższe standardy higieny i wyglądać nienagannie. W sklepie JOBELINE znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby wyglądać jak prawdziwy mistrz kulinariów i czuć się komfortowo na swoim stanowisku pracy.

Odzież do kuchni obejmuje najlepszej jakości kitle i bluzy kucharskie, które są odporne na plamy i wytrzymałe na pranie w wysokich temperaturach. Do kompletu czekają spodnie z materiałów zabezpieczających przed gorącem i jednocześnie zapewniające odpowiedni przepływ powietrza. Bezpieczeństwo dadzą buty z materiału termoodkształcalnego lub skór naturalnych. A najwyższą higienę - czapki w różnych fasonach, plamoodporne fartuszki i zapaski w dziesiątkach wzorów do wyboru oraz liczne akcesoria stworzone specjalnie dla kucharza i jego pomocników.

JOBELINE gwarantuje szeroki wybór kolorów odzieży do kuchni, która uzupełni charakter danego miejsca oraz bogatą selekcję rozmiarów dla kobiet i mężczyzn. Zaufaj profesjonalistom i wybierz odzież stworzoną specjalnie dla wymagającego środowiska pracy i doskonałego wyglądu kucharzy każdego dnia.

8 wynik(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

8 wynik(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący